Volkswagen Caddy
1.0 TSI L1H1 BMT | PDC A | Airco | Multimedia
Direct kopen, basisprijs: € 10.945,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 10.945,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 180,39 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.189,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Caddy |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI L1H1 BMT | PDC A | Airco | Multimedia |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 1 augustus 2020 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 163.300 km |
| Aantal zitplaatsen: | |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 180,39 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.945,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | X1-17-85 |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 75 kw / 103 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.266 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Achterklep met ruit
- Achterruitverwarming
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Parkeersensor achter
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Radio
- Interieur
- Airco
- Airco
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging
- Tussenschot volledig
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Audio-pakket
- Bluetooth
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Climate-pakket
- Elektrisch-pakket
- Vervolgbotsing preventie